O nás

Priamy nákup a predaj

Nákup a predaj investičného zlata a striebra v podobe mincí a zliatkov zabezpečujeme od roku 2008. Nadviazali sme obchodnú spoluprácu s najvýznamnejšími producentmi zlata v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku. Získané skúsenosti nám umožňujú ponúknuť najlepšie ceny zlata na Slovenskom a Českom trhu pri zachovaní kvality predaja. Tovar odoberáme priamo od výrobcu alebo od preverených obchodníkov, garantujeme pôvod tovaru a spätný odkup. Zaručujeme diskrétne a bezpečné dodanie. Osobný prístup ku klientom nám umožňuje posúvať ponuku a kvalitu služieb na kvalitatívne vyššiu úroveň.

Šporiaci produkt - ZLATO & ŠPORENIE

Zložitosť ekonomickej situácie, neustále sa zhoršujúce podmienky pri ochrane úspor občanov, ich doslovné znehodnocovanie nás prinútili k príprave šporiaceho produktu - ZLATO & SPORENIE - ktorý umožňuje každému z nás podľa svojich možností ukladať svoje peniaze do fyzického zlata. Jedná sa o ojedinelý produkt, ktorý ponúka iba naša spoločnosť. Parametre súvisiace s produktom ZLATO & SPORENIE:

  • cena zlata za posledných 12 mesiacov vzrástla o 21%
  • zlato po celú dobu svojej existencie stabilne uchováva svoju hodnotu
  • hodnotu zlata nedokáže ovplyvniť žiadna vláda, žiadna politická strana
  • zlato je oslobodené od DPH
  • produktom ZLATO & SPORENIE ušetríte až 50% ceny zlata o to je vyššia váš zisk
  • produkt obsahuje to najlepšie, čo môže klient od šporiaceho produktu očakávať - ​​výška šporenia podľa momentálnych možností klienta, zaujímavý výnos, vlastníctvo fyzického zlata, likvidita produktu, 100% diskrétnosť, výnos je oslobodený od zdanenia, žiadne poplatky, produkt sám vyrovnáva inflačné tlaky a tým si prirodzene uchováva svoju hodnotu, je celosvetovo obchodovateľný

To čo ponúka náš produkt ZLATO & ŠPORENIE Vám neponúknu žiadne produkty postavené na papierových bankovkách, žiadne bankovky.

Na záver

Vzájomná dôvera medzi nami a našimi klientmi je základom nášho podnikania. Záleží nám na tom, aby náš zákazník bol spokojný. U všetkých mincí aj zliatkov uvádzame presné technické parametre, predovšetkým zloženie a rýdzosť kovu. Denne aktualizujeme ceny tovaru (podľa aktuálneho kurzu drahých kovov - aktuálny fixing na Londýnskej burze je dostupný priamo na našich webových stránkach ).

Jednou z mála vecí ktoré uchovávajú hodnotu našej práce v čase je práve zlato. Zlato ako celosvetovo prijatá komodita nebolo stanovené arbitrárne vládami ale bolo zvolené ako uchovávateľ hodnoty z koncenzu všetkých ľudí a je akceptované vo všetkých štátoch sveta.